Program


Programul general al competițiilor din cadrul ‘’Cupa 1 2012’’

 * orarul detaliat al fiecărei competiții se găsește în pagina dedicată sportului respectiv

 

Școli Generale din Sectorul 1 al Capitalei

Competitie

Numar Institutii Inscrise

 Data desfasurare competitie

Locul de desfasurare Profesor Coordonator
Handbal fete 11 scoli 10 mai 2012 Scoala Generala Nr 175 Anghel Ana Maria
Handbal baieti  13 scoli 11 mai 2012 Scoala Generala Nr 175 Chitu Traian

 

 

Competitie

 Numar Institutii Inscrise

Data desfasurare competitie

Locul de desfasurare  Profesor Coordonator
Atletism fete 22 scoli 24 mai, 2012 FRA (Stadionul Tineretului), Chitu Traian
Atletism baieti 21 scoli 24 mai, 2012 FRA (Stadionul Tineretului), Chitu Traian

 

 

Sedinta tehnica inot gimnaziu&liceu: 17 mai, Scoala 3, ora 18:00

Competitie

Numar Institutii Inscrise

Data desfasurare competitie

 Locul de desfasurare  Profesor Coordonator
Inot baieti 19 scoli 19 mai, 2012 Scoala Generala Nr 3 Hamza Alexandru
Inot fete  12 scoli 19 mai, 2012 Scoala Generala Nr 3 Hamza Alexandru

 

Sedinta tehnica fotbal gimnaziu: 9 mai, scoala 175, ora 13:00

Competitie

Numar Institutii Inscrise

Data desfasurare competitie

 Locul de desfasurare  Profesor Coordonator
Fotbal baieti 25 scoli 12, 13 mai 2012 Scoala Generala Nr. 175 Chitu Traian

 

Sedinta tehnica volei gimnaziu: 14 mai, scoala 162, ora 18:00

 

 Competitie

Numar Institutii Inscrise

Data desfasurare competitie

Locul de desfasurare  Profesor Coordonator
Volei fete 11 scoli 15 mai, 2012 Scoala Generala Nr. 162 Stoican Dorin

 

 

Sedinta tehnica baschet gimnaziu: 14 mai, Caragiale, ora 13:00

 Competitie

 Numar Institutii Inscrise

Data desfasurare competitie

Locul de desfasurare  Profesor Coordonator
Baschet baieti 25 scoli 21, 22 mai, 2012 Scoala Generala Nr 45 Petcuci Paul
Baschet fete: 10 scoli 23, 24 mai, 2012 Scoala Generala Nr 45 Petcuci Paul

 

Licee Sectorul 1 al Capitalei

 

Sedinta tehnica fotbal liceu: 9 mai, liceul Mihai 1, ora 13:00

 

 Competitie

Numar Insitutii Inscrise

 Data desfasurare competitie

 Locul de desfasurare  Profesor Coordonator
Fotbal baieti 21 licee 15, 16, 22 mai Colegiul Mihai I Ciontescu Marian

 

 

Sedinta tehnica baschet liceu: 7 mai, Caragiale, ora 15:00

 

 Competitie

 Numar Insitutii Inscrise

 Data desfasurare competitie

 Locul de desfasurare  Profesor Coordonator
Baschet baieti 13 licee 12,13,16,17, 25/26 mai 2012 I.L Caragiale Teodorescu Doina
Baschet fete  7  licee 9,10,14 mai I.L Caragiale Teodorescu Doina

 

 

Sedinta tehnica inot liceu&gimnaziu: 17 mai, Scoala 3, ora 18:00

 

 Competitie

Numar Insitutii Inscrise

 Data desfasurare competitie

Locul de desfasurare  Profesor Coordonator
Inot baieti 14 licee 20 mai Scoala Generala Nr 3 Hamza Alexandru
Inot fete 7 licee 20 mai Scoala Generala Nr 3 Hamza Alexandru

 

 Competitie

 Numar Insitutii Inscrise

Data desfasurare competitie

Locul de desfasurare  Profesor Coordonator
Handbal baieti 10 licee 25 mai Liceul Media Stoica Aurelia
Handal fete 10 licee  18 mai Liceul Media Nedelcu Laura

 

Sedinta tehnica Volei liceu: 28 mai, scoala 162, ora 18:00

 

 

Competitie

 

Numar Insitutii Inscrise

 

Data desfasurare competitie

 

Locul de desfasurare

 Profesor Coordonator
Volei 11 licee 29 mai Scoala Generala Nr 162 Stoican Dorin

 

 

Competitie

Numar Insitutii Inscrise

Data desfasurare competitie

Locul de desfasurare  Profesor Coordonator
Atletism baieti 14 licee 24 mai FRA (Stadionul Tineretului) Florea Adrian
Atletism fete 15 licee  24 mai FRA (Stadionul Tineretului) Florea Adrian